جستجو
Filters
Close

EnviteC

کمپانی EnviteC متخصص در زمینه حسگرها و سنسورها در سال 1992 در آلمان تأسیس شده است. از سال 2006 در گروه هانیول Honeywell عضو شده است. دفتر مرکزی این شرکت در ویسمار Wismar (آلمان شمالی) قرار دارد.شرکت EnviteC با داشتن تقریبا 100 کارمند و توسعه و ساخت بخش داخلی خود، یکی از پیشگامان در تولید سنسورهای سازگار با پالس اکسیمتری است.

شرکت اینوایت سی در زمینه تحقیق و توسعه سنسورهای غیر تهاجمی برای عملکردهای حیاتی در مراقبت های ویژه و فوریت های پزشکی و همچنین برای استفاده در سیستم های نظارت با کیفیت بالا تخصص دارد. کمپانی EnviteC به عنوان یک شریک مبتکرانه OEM برای تولید کنندگان شناخته شده دستگاههای پزشکی، قادر است فناوریهای پیشرفته را با بالاترین استانداردها از طریق تولید داخل ارائه دهد. این شرکت همچنین محصولات نوآورانه ای را در فن آوری سنسور گاز تنفسی برای صنعت و مهندسی ایمنی تولید می کند.

فروشگاه اینترنتی سنسوتک به عنوان نمایندگی اینوایت سی در تهران فروش محصولات EnviteC را برعهده گرفته است. لیست قیمت محصولات envitec در لاله زار طیف گسترده ای از ابزارهای اندازه گیری نظیر محصولات پزشکی، سنسورهای صنعتی، مانیتور کننده ها و کنترل کننده ها و سنسور گاز تنفسی را پوشش می شود. برای دیدن محصولات EnviteC به لینک envitec.com مراجعه کنید. لیست محصولات اینوایت سی عبارت است از:

محصولات پزشکی EnviteC، سنسورهای صنعتی EnviteC، مانیتور کننده ها و کنترل کننده ها و سنسور گاز تنفسی EnviteC

سنسور NO2-سنسور اکسیژن-شارژر باتری-منابع هوا برای کالیبراتور-آنالایزر الکل تنفسی-کابل دیتا