جستجو
Filters
Close

MSA

کمپانی MSA در سال 1914 به عنوان رهبر جهانی در توسعه، تولید و عرضه محصولات ایمنی تأسیس شده است که از مردم و زیرساخت های تأسیسات محافظت می کند. بسیاری از محصولات MSA ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی، سیستم های مکانیکی و مواد پیشرفته را برای محافظت از کاربران در برابر شرایط خطرناک یا تهدید کننده زندگی شامل می شود. محصولات ایمنی MSA در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، خدمات آتش نشانی، صنعت ساخت و ساز  و معادن و ارتش ها کاربرد دارد. کمپانی MSA با استفاده از کیت های کمک های اولیه، آشکارسازهای متان قابل حمل، دتکتور گازها و دوربین های پیشرفته تصویربرداری حرارتی، کلاه ایمنی بالستیک و سیستم های تشخیص گاز و تشخیص شعله ایمنی صنایع را تضمین می کند و از انفجار در معادن، کارخانجات و صنایع جلوگیری می کند.

شرکت ام اس ای msa به عنوان یک شرکت ایمنی شناخته شده است. هدف شرکت MSA ارائه محصولات، ابزار و خدمات قابل اعتماد و باکیفیت برای مشتریان است تا بتواند بازگشت امن از کار به خانه را در هر روز کاری تضمین کند. لیست فروش محصولات MSA شامل دستگاه تنفس، سیستم های تشخیص گاز قابل حمل، وسایل قابل تشخیص شناسایی گاز، محصولات محافظت از سر صنعتی، کلاه ایمنی و نجات و دستگاه های محافظت در برابر سقوط می شود. 

سایت سنسوتک به عنوان نمایندگی MSA در تهران فروش اینترنتی محصولات msa را برعهده گرفته است. لیست قیمت محصولات MSA در لاله زار را در لینک pl.msasafety.com یا در ذیل مشاهده نمائید:

دتکتور گاز MSA Altair 4X|دتکتور گاز MSA مدل Altair 5X|دتکتور گاز H2S مدل MSA 10092521 ALTAIR|دتکتور گاز ALTAIR 2X|مانیتور گاز MSA مدل ULTIMA X5000

روش مشاهده جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

دتکتور گاز MSA Altair 4X

قابلیت اندازه گیری گازهای LEL ، CO ، H2S و O2
$

دتکتور گاز MSA Altair 5X

قابلیت اندازه گیری گازهای قابل احتراق و LEL ، CO ، H2S و O2
$

دتکتور گاز H2S مدل MSA 10092521 ALTAIR

رنج اکسیژن::0-25% حجم
کربن مونوکسید:0-500 پی پی ام
هیدروژن سولفید:0 تا 100 پی پی ام
$